Ons team

De professionals die bij vaktec voor jou klaar staan
Hillebrand Brandsma

Hillebrand Brandsma

Financieel Directeur

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: h.brandsma@vaktec.nl

Jack Koning

Jack Koning

Project manager Staalbouw

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: j.koning@vaktec.nl

Anouk Smand

Anouk Smand

Projectmanager Oil & Gas

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: a.smand@vaktec.nl

Erik Hooijer

Erik Hooijer

Projectmanager Staalbouw

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: e.hooyer@vaktec.nl

Jannes de Boer

Jannes de Boer

Algemeen Directeur

Nederland
Tel: 050-544620
E-mail: j.deboer@vaktec.nl

Irma Fransens

Irma Fransens

Controller

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: i.fransens@vaktec.nl

Manon Bronsema

Manon Bronsema

Projectmanager Bouw

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: m.bronsema@vaktec.nl

Roy Boesing

Roy Boesing

Projectmanager Groen

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: r.boesing@vaktec.nl

Michiel Thomas

Michiel Thomas

Project manager Oil & Gas

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: m.thomas@vaktec.nl

Machiel Boeser

Machiel Boeser

Project manager Bouw

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: m.boeser@vaktec.nl

Henk Hollander

Henk Hollander

Projectmanager E & I

Nederland
Tel: 050-5446200
E-mail: h.hollander@vaktec.nl

Sabine Bloem

Sabine Bloem

Projectmanager E & I

Nederland
Tel: 050-544 6200
E-mail: s.bloem@vaktec.nl

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Wilt u een medewerker van ons team spreken?

+31 (0)50 – 544 62 00